Наведень нижчих текст є договором между інтернет-магазином, сайт которого розміщеній в мережі Інтернет за адресою https://gurza-ukraine.eu/, что має Назву надалі «Інтернет-магазин», и користувачем послуг Інтернет-магазину, что має Назву надалі «Покупець», и візначає умови купівлі-продажу товарів покупцю через сайт інтернет-магазину.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 и гл. 63 Цивільного кодексу України), его умови однакові для всіх покупців Незалежності від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.2. У разі Прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, користувач становится покупця.


2. Терміни та визначення

2.1. Інтернет-магазин - GURZA, Заснований відповідно до Законодавства України, розміщенім в мережі Інтернет за адресою https://gurza-ukraine.eu/

2.2.Товар - опублікованій на сайті Інтернет-магазину ПЕРЕЛІК товарів.

2.3. Покупець - фізична особа, яка досягла вісімнадцятірічного віку, яка отрімує інформацію від Інтернет-магазину, яка розміщує замовлення на пошук, комплектацію та Резервування товарів, Які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей НЕ пов'язаних зі здійсненням підпріємніцької ДІЯЛЬНОСТІ, чи юридична особа / фізична особа підприємець.

2.4. Замовлення - оформлена и Розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на пошук, комплектацію та Резервування товарів, для Подальшого їх викуп покупця.

2.5. Сайт - сукупність сторінок, доступ до якіх здійснюється за помощью веб-браузера, и програмних модулів, об'єднаних Єдиною системою управління, розташованіх в мережі Інтернет за адресою https://gurza-ukraine.eu/, и містіть всі ознака публічної оферти з поиска, КОМПЛЕКТАЦІЇ та Резервування товарів обраних покупцем на сайті.

2.6. Особистий кабінет - простір на сайті, доступ до которого має Покупець, в якому зображується его персональна інформація та історія розміщеніх ним замовлення.


3. Предмет договору

3.1. Цей договір візначає порядок взаємодії та умови Надання Інтернет-магазином послуг покупцеві, ґрунтуючись на его прагненні, бажанні та возможности скористати послуги поиска, КОМПЛЕКТАЦІЇ та Резервування товарів, а такоже на прагненні Інтернет-магазину надаті покупцеві потрібну Йому інформацію, найти та укомплектуваті Товари согласно З замовленням покупця, и зарезервуваті їх для Подальшого придбання покупцем.

3.2. Інтернет-магазин надає покупцеві следующие послуги:

3.2.1. Пошук, комплектація и Резервування товарів на підставі Замовлення, оформленого покупця на сайті та підтвердженого Інтернет-магазином.

3.3. Інтернет-магазин Здійснює продажів и доставлення товарів с помощью служби доставлення "Нова Пошта", зазначеним на сайті інтернет-магазину на підставі заявок Покупців, залишенню на сайті й підтвердженіх Інтернет-магазином. Зазначені на сайті ціни на Товари містіть ВАРТІСТЬ послуг поиска, КОМПЛЕКТАЦІЇ та Резервування товарів Покупців, если інше НЕ зазначилися в підтвердженні Заявки.

3.4. Покупець погоджується з умів цього договору в момент оформлення Замовлення Шляхом натіскання на кнопку «Підтвердіті замовлення», что віражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору и згоду з его умів. Надалі заперечення від Покупця относительно Надання таким чином своєї Згоди позбавляє Інтернет-магазин від будь-которого роду відповідальності за невиконання умов цього договору и залішає право Інтернет-магазину скасуваті Замовлення в односторонньому порядку.

4. Правила роботи з Сайтом

4.1. Покупець может переглядаті Зміст Сайту, оформляті замовлення, а такоже користуватись іншімі его сервісамі.

4.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої информации та Надання Додатковий можливости роботи з Сайтом.

4.3. При реєстрації Покупець вводити Такі дані:

· Ім'я, прізвище
· Номер телефону
· Адреси доставлення
· Адреси Електронної пошта
· Пароль

4.4. Покупець зобов'язується надаті відповідну дійсності, точніше и повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не Несе відповідальності за точність и правільність информации, залішеної покупця при реєстрації та здійсненні Замовлення.

4.5. После реєстрації на сайті покупцеві надається доступ до особістом кабінету.

4.6. Покупець зобов'язується НЕ повідомляті третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі Виникнення у Покупця підозр относительно несанкціонованого использование третімі особами таких параметрів, Покупець зобов'язується Негайно повідоміті про це Інтернет-магазин, надіславші електронний лист на адресу info@gurza-ukraine.eu або зв'язати телефонами з розділу "Контакти"

4.7. Покупець Несе відповідальність за будь-Які дії, здійснені на сайті під его обліковим записом и від его імені.

4.8. Інтернет-магазин має право відмовіті покупцеві в корістуванні послуги Інтернет-магазину, если у него будут Підстави


5. Порядок оформлення Замовлення

5.1. Покупець оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів у віртуальний кошик і натискаючи кнопку «Оформити замовлення» або натискаючи кнопку «швидке замовлення» та вводячи номер телефону та своє ім’я.

6. Порядок оплати

6.1. Покупець набуває Товари, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Інтернет-магазину на умовах узгоджених сторонами в підтвердженому Інтернет-магазином замовленні Покупця:

- На умовах передоплати на рахунок Інтернет-магазину;

- В момент отримання Товару у відділенні кур'єрської служби "Нова Пошта".

6.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Інтернет-магазину, дорівнює сумі підлягає оплаті й вказується на Сайті при оформленні та в момент розміщення Замовлення.


7. Умови повернення.

7.1. Повернення та обмін інших товарів кінцевим споживачам, які не включені до переліку зазначений вище, здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України.


8. Конфіденційність і захист персональних даних

8.1. При реєстрації на Сайті Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п. 4.3. цього договору, але не обмежуються ним.

8.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі та передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.

8.3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Інтернет-магазином, в тому числі та за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

8.4. Інтернет-магазин зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, в тому числі та для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

8.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Інтернет-магазин продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Інтернет-магазину.

8.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.


9. Інформаційні повідомлення

9.1. Реєструючись на Сайті, Покупець дає Інтернет-магазину згоду на отримання інформаційних повідомлень від Інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з Інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.


10. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.

10.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.


11. Інші умови

11.1. Цей договір укладено на території України й підпорядковується матеріальному праву України.

11.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

11.3. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

11.4. Інтернет-магазин має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (чинна) редакція договору завжди доступна на Сайті.