Компанія GURZA представляє на ринку товарів для рибного лову широкий асортимент рибальських гачків і аксесуарів як для любителів, так і для професіоналів.

На сьогоднішній день неможливо придумати автомобіль або літак тому, що це вже придумано в принципі. Але десятки автомобільних і авіаційних компаній планети ведуть безперервну роботу щодо вдосконалення та оптимізації вже всім відомих субстанцій. Створюючи все нові і нові різновиди і моделі, що відрізняються один від одного комфортом, безпекою, зручностями і ціною, зберігається первісний зміст їздити й літати. Так само і в індустрії товарів для рибного лову.

Основний принцип рибальського гачка: ловити і утримувати рибу не змінився протягом тисяч років. А ось процес удосконалення цього принципу не зупиняється ні на секунду протягом цього часу.

Компанія GURZA протягом багатьох років веде безперервний пошук в оптимізації рибальських гачків і аксесуарів для риболовлі, адаптації їх до тих чи інших умов лову, орієнтуючись насамперед на потреби як любителів, так і професіоналів цього активного виду відпочинку.

Наша продукція розрахована на людей, для яких рибна ловля стала частиною філософії їх життя. Саме такі люди можуть об'єктивно судити про наших перевагах і недоліках. Думкою таких людей ми дорожимо завжди. Саме тому девіз нашої компанії, С дня її заснування: «Made for The Best!» - «Зроблено для кращих!». Ми сподіваємося, що в новому каталозі GURZA 2021 рибалки різного профілю знайдуть для себе багато цікавого.

Любителі коропового лову знайдуть відомі моделі з цікавим, більш досконалим жалом, не залишить їх байдужими і якість тефлоновим моделей. Для любителів поплавковою і фідерної ловлі запропонований ряд делікатних моделей не поступаються в якості кращих світових виробників. Але більш за все новинок приготовлено спінінгістам. Це кілька нових видів офсетних гачків, виконаних на досить високому рівні. Це розширення розмірних лінійок вже полюбилися рибалкам черв'ячних і офсетних моделей. Це новинки потрійних і подвійних гачків.

Це ... багато і багато нового, і доопрацьоване в сучасному форматі надійне старе.

Колектив GURZA щиро бажає Вам, нашим дорогим рибалкам, приємного времяпроведенія і дорогоцінних хвилин щастя від спійманого трофея, звичайно ж при скромній допомоги гачків і аксесуарів GURZA.